• Od lat dostarczamy energię cieplną dla Wołomina
    Od lat dostarczamy energię cieplną dla Wołomina

Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

specjalista ds. księgowości (umowa na zastępstwo),

która będzie współodpowiedzialna za prowadzenie pełnej księgowości i sprawozdawczości podatkowej Spółki, sporządzanie raportów zarządczych i deklaracji podatkowych, a także wykonywanie prac związanych z zamknięciem miesiąca i z zamknięciem roku.

Zakres obowiązków

  • kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach
  • księgowanie faktur zakupu i sprzedaży
  • prowadzenie ewidencji majątku trwałego w tym inwestycji i naliczanie amortyzacji
  • wprowadzanie wyciągów bankowych
  • wprowadzanie przelewów do systemu bankowego
  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • przygotowywanie deklaracji, JPK wraz z uzgadnianiem z kontami księgowymi
  • współpraca w przygotowywaniu budżetu, raportowanie jego wykonania oraz przygotowywaniu innych raportów w zakresie informacji zarządczej
  • współpraca przy przygotowywaniu sprawozdań finansowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość z zakresu księgowości i rachunkowości przedsiębiorstw
  • doświadczenie w obszarze rachunkowości w prowadzeniu pełnej księgowości,
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • doświadczenie w przygotowywaniu rozliczeń podatkowych w oparciu o aktualne przepisy (VAT, CIT, podatek od nieruchomości)
  • doświadczenie w przygotowywaniu informacji zarządczej
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dokładność, terminowość, umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość obsługi MS Office, a w szczególności Microsoft Excel,

Dodatkowo od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności w działaniu, otwartości na zmiany, a przede wszystkim odpowiedzialności, dokładności i systematyczności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

ü dofinansowanie szkoleń i kursów;

ü wsparcie radcy prawnego;

ü prywatna opieka medyczna;

ü Pracowniczy Program Emerytalny;

ü preferencyjne pożyczki;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłaniem ofert zawierających CV na adres:

Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel: +48 532473018, 22 787 55 80 wew.114 lub 124

  • stopka

Dane adresowe

Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie Sp. z o.o.
ul. Szosa Jadowska 49
05-200 Wołomin
tel. (22) 787 55 80/81
e-mail: sekretariat@zec.wolomin.pl

NIP: 125-09-10-324
REGON: 013139587
KRS: 0000203809
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIV Wydział KRS
Kapitał zakładowy - 20 152 000,00 zł
Pekao SA - 51 1240 6074 1111 0010 6379 1342
PKO BP - 97 1020 1026 0000 1402 0309 7169

Ważne telefony

Zgłaszanie awarii ciepłowniczych
tel. 22 787 55 80/81 wew. 115
w soboty, niedziele i święta oraz w godz. 15:00 - 7:00
tel. 532 565 748
tel. 22 787 55 80/81 wew. 117

Zespół Obsługi Klienta
od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00
tel. 22 787 55 80/81 wew. 129

Dział Eksploatacji

Sprzedaż żużla
tel. 22 787 55 80 wew. 119