Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyniki głosowania na imiona dla pary wołomińskich sokołów. Użytkownicy Facebooka zdecydowali, że mieszkańcy budki lęgowej na kominie naszej ciepłowni będą z dumą nosić imiona Zofia i Henryk.
Propozycję tych imion do Konkursu zgłosił pan Maciej Łoś, który chciał tym sposobem uhonorować Zofię Nałkowską - patronkę wołomińskiego muzeum oraz Henryka Woyciechowskiego - założyciela Wołomina. Serdecznie gratulujemy panu Maciejowi zwycięstwa w naszym konkursie!
Gratulujemy również pozostałym finalistom, panu Andrzejowi Wójcikowi oraz panu Tomaszowi Obłójowi, których propozycje także spotkały się z dużym zainteresowaniem. Z autorami haseł zakwalifikowanych do finału spotkamy się już 7 czerwca na uroczystości wręczenia nagród, która odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Wołominie.
Liczba głosów uzyskana przez poszczególne pary imion:
Miejsce | Liczba głosów w III etapie Konkursu |
Imię dla samicy | Imię dla samca | Imię i nazwisko Uczestnika Konkursu |
1 | 209 | Zofia | Henryk | Maciej Łoś |
2 | 86 | Eua | Oze | Andrzej Wójcik |
3 | 22 | Wołominka | Wołominek | Tomasz Obój |